OPINIE KLIENTÓW

TWÓJ GŁOS SIĘ LICZY!

Drodzy Klienci! Jesteście dla nas najważniejszą częścią łańcucha. Dziękujemy za zaufanie i wszelkie ciepłe słowa kierowane w naszą stroną. Jesteśmy tutaj tylko dzięki Wam, a każde dobre słowo motywuje nas do jeszcze cięższej pracy, aby sprostać Waszym wymaganiom i pomóc wam osiągać Wasze cele!

Dziękujemy <3 

Poniżej prezentujemy wybrane opinie, które przysporzyły nam najwięcej uśmiechu na twarzy 🙂

Bardzo dobre gumy do ćwiczeń, dobry materiał i najważniejsze NIE ŚMIERDZĄ chemią ! Do tego dostałam zestaw ćwiczeń! Polecam!

Polecam bardzo, wysokiej jakości sprzęt do ćwiczeń . Świetnie nadaje się też na prezent. Bardzo szybka i sprawna wysyłka.

Gumy wydają się być bardzo wytrzymałe. Co ważne nie śmierdzą i nie sklejają się - od razu wracają do pierwotnego kształtu. Mam nadzieję, że gumy będą służyć znacznie dłużej niż poprzedni zestaw, który miałam. Polecam!

Taśmy super. Spełniają się. Dodatkowy plus za dołączenie treningu. Szybka dostawa. Polecam sklep!

Dobry zestaw do ćwiczeń w domu, gumy przydają się do treningu siłowego. Miałam inne gumy. Te biją jakością inne na głowę. W dodatku pięknie zapakowane 🙂

Dobra jakość i fajny program do ćwiczeń 🙂 Gumy bardzo dobre jakościowo, nie rozciągają po jednym treningu, nie elektryzują się i nie zwijają.